Top

Hakkımızda

Sunideri sektörüne ilk olarak 1984 yılında Gedikpaşa‘daki mağazamızda toptan satış yaparak giren firmamız, daha sonra 1997 yılında Çorlu’da sunideri imalatına başlamıştır.


Gelişen sektöre daha iyi hitap edebilmek için 2003 yılında Tuzla O.S.B.'ne, oradanda 2008 yılında Hadımköy’deki yerimize taşındık. Şu anda toplam 8.000 m2 kapalı alan içinde 5.000 m2 imalat, 3.000 m2 depolama alanı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Üretim hatlarımız günümüz teknolojilerine uygun olarak yapılmıştır.


Şu anda 2 adet sunideri hattımız ve diğer makine parkurumuzla siz değerli müşterilerimize isteğiniz doğrultusunda, Çantalık, Ayakkabılık ve Terliklik, Giyimlik, Kemerlik ve Promosyon için uygun P.U. ve P.V.C. esaslı Sunideri, Salpa ve Yarma deri boyama ve kaplama finisajı ile hizmet vermekteyiz.


Saygılarımızla
Teknofin Suni Deri Ltd. Şti

Misyonumuz

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk deri imalatının yanı sıra tüm Dünya'da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin kendini iyi hissedeceği ve keyifle takip edeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.


Vizyonumuz

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak ürün yelpazemiz ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan konumumuzun örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleyen aşağıdaki vazgeçilmez unsurlardan oluşmaktadır:

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek,

Tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak,

Ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek,

Ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek, motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamak,

Faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak;

Kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak.